100 cm lichtgewicht Wing Foil Board Carbon Wave Pumping Hydrofoil Board Surfing Wing
Productdetails
| Dikte: | 4 cm | breedte: | 44,4 cm |
|---|---|---|---|
| Lengte: | 100CM | materiaal: | Koolstofvezel |
| Productnaam: | Koolstoffolie bord | Kleur: | Zwart en geel |
| sollicitatie: | Oceaanwateren | Logo: | Aangepast logo aanvaardbaar |
| Maat: | 100*44.4*4 CM | functie: | Lichtgewicht |
| Markeren |
100 cm koolstof van vleugelfolie,Lichte vleugelfolie van koolstof,Surfen vleugel pompen hydroplane board |
||
Productomschrijving
| Type SUP | Alle omringende SUP |
|---|---|
| Gelegenheid | Oceaanwateren |
| Geschikte personen | Unisex |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Merknaam | GY |
| Modelnummer | 105 cm |
| Productnaam | Raad |
| Materiaal | Koolstofvezels |
| Logo's | Gepersonaliseerd logo aanvaardbaar |
| Grootte | 100 x 44,4 x 4 cm |
| Gewicht | 2.6 kg |
| MOQ | 1 stuks |
| Kleur | Aangepaste kleur |
| Ontwerp | Aangepaste ontwerpen aanvaard |
| Verpakking | Verpakking in karton |
| Kenmerken | Lichte gewicht |

Producthoogtepunten
100 cm lichtgewicht koolstofgolf watervoet surf vleugel folie water spelen pompen pompen klein surfbord Professionele 100cm lichtgewicht koolstof golf hydroploof surfen vleugel folie water spelen pompen pompen klein surfbord ontworpen voor oceaanwater en veelzijdige wateromgevingen. Productspecifica...
AXIS SURGE Foils 890 Carbon Hydrofoil wing for Wing foilers, Para-wingers and kite foilers
AXIS SURGE Foils 890 Carbon Hydrofoil wing for Wing foilers, Para-wingers and kite foilers I. Core Features The AXIS SURGE 890 is a high-modulus carbon fiber surfing hydrofoil with a wingspan of 890mm, an area of approximately 1290cm², and an aspect ratio of 9.5. Its geometry has been redesigned specifically for surfing-style hydrofoils, emphasizing both gliding and skidding capabilities, completely overcoming the traditional hydrofoil's limitation of "only one can perform.
Trekkersvliegvliegtuig ART V2 819 Carbonfolie voor offshorewateren Open Oceaan Swell Riding Fast Glide en Responsive Turn Control
Het ART V2 819 carbon draagvleugelsysteem is gebouwd voor hoge snelheid en efficiëntie. Het hoogwaardige ontwerp zorgt voor een snelle acceleratie, lang glijden en nauwkeurige controle, waardoor het ideaal is voor gevorderde rijders in surf-, vleugel- en downwindfoilsessies.
BSC 810 Carbon Hydrofoil Systeem Surf Foil Stabiele Lift Wing Foil Complete Set
Het BSC 810 carbon draagvleugelsysteem is ontworpen voor rijders die op zoek zijn naar een stabiele, eenvoudig te bedienen opstelling met sterke lift en soepel glijden. Ideaal voor beginners en gevorderde rijders, het levert moeiteloze start, betrouwbare balans en consistente prestaties op surf-, vleugel- en pu-niveau.
BSC 740 Carbon Fiber Foil Wing Soepele Glijding Hydrofoil Surf Pump Wing Hoge Efficiëntie
De BSC 740 is gebouwd voor soepel en stabiel varen op de draagvleugelboot en helpt je gemakkelijk op te stijgen, de controle te behouden en te genieten van langere sessies op het water. Een betrouwbare allround keuze voor leren, vooruitgang en dagelijks foliegebruik.
Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.