106CM Carbon Foil Board EVA Wave Wingfoil Sup Surf Foil Waterpomp
Productdetails
| materiaal: | Koolstofvezel | Lengte: | 106 cm |
|---|---|---|---|
| Dikte: | 4.6cm | breedte: | 44.5 cm |
| sollicitatie: | Surfen | Productnaam: | Koolstoffolie bord |
| Kleur: | oranje | Logo: | Accepteer het logo van de klant |
| Markeren |
106 cm koolstoffolie,OEM EVA van koolstoffolie,Wingfoil-surffoil |
||
Productomschrijving
- Lichte constructie van koolstofvezel met slechts 2,6 kg
- Uitstekende hoge sterkte en slagweerstand
- Waterdichte en vochtbestendige eigenschappen
- Minimale onderhoudsvereisten
- Ideaal voor langdurige watersport in het buitenleven
| Type SUP | Alle omringende SUP |
| Gelegenheid | Oceaanwateren |
| Geschikte personen | Unisex |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Merknaam | GY |
| Modelnummer | 106 cm |
| Productnaam | Raad |
| Materiaal | Koolstofvezels |
| Logo's | Gepersonaliseerd logo aanvaardbaar |
| Grootte | 106 × 44,5 × 4,6 cm |
| Gewicht | 2.6 kg |
| MOQ | 1 stuk |
| Kleur | Aangepaste kleur |
| Ontwerp | Aangepaste ontwerpen aanvaard |
| Verpakking | Verpakking in karton |
| Leveringstermijn | 7-15 dagen |
Producthoogtepunten
106 cm koolstoffolie golfbord voor watervoilensurfen 106CM Carbon Foil Wave Board voor Hydrofoil Surfing Wingfoil Water Pump Surfboard Deze 106cm Carbon Foil SUP Paddle Wave Board is ontworpen voor watervoel surfen, watervoel watersporten, kitesurfen, eFoil en pompen.Ontworpen om uitzonderlijke ...
AXIS SURGE Foils 890 Carbon Hydrofoil wing for Wing foilers, Para-wingers and kite foilers
AXIS SURGE Foils 890 Carbon Hydrofoil wing for Wing foilers, Para-wingers and kite foilers I. Core Features The AXIS SURGE 890 is a high-modulus carbon fiber surfing hydrofoil with a wingspan of 890mm, an area of approximately 1290cm², and an aspect ratio of 9.5. Its geometry has been redesigned specifically for surfing-style hydrofoils, emphasizing both gliding and skidding capabilities, completely overcoming the traditional hydrofoil's limitation of "only one can perform.
Trekkersvliegvliegtuig ART V2 819 Carbonfolie voor offshorewateren Open Oceaan Swell Riding Fast Glide en Responsive Turn Control
Het ART V2 819 carbon draagvleugelsysteem is gebouwd voor hoge snelheid en efficiëntie. Het hoogwaardige ontwerp zorgt voor een snelle acceleratie, lang glijden en nauwkeurige controle, waardoor het ideaal is voor gevorderde rijders in surf-, vleugel- en downwindfoilsessies.
BSC 810 Carbon Hydrofoil Systeem Surf Foil Stabiele Lift Wing Foil Complete Set
Het BSC 810 carbon draagvleugelsysteem is ontworpen voor rijders die op zoek zijn naar een stabiele, eenvoudig te bedienen opstelling met sterke lift en soepel glijden. Ideaal voor beginners en gevorderde rijders, het levert moeiteloze start, betrouwbare balans en consistente prestaties op surf-, vleugel- en pu-niveau.
BSC 740 Carbon Fiber Foil Wing Soepele Glijding Hydrofoil Surf Pump Wing Hoge Efficiëntie
De BSC 740 is gebouwd voor soepel en stabiel varen op de draagvleugelboot en helpt je gemakkelijk op te stijgen, de controle te behouden en te genieten van langere sessies op het water. Een betrouwbare allround keuze voor leren, vooruitgang en dagelijks foliegebruik.
Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.