102cm Su Sporları Hydrofoil Ön Kanat Kitesurf Kanat için Aksesuar
Ürün Ayrıntıları
| Tip: | Deniz otobüsü | Malzeme: | Karbon Fiber ve Alüminyum Alaşımı |
|---|---|---|---|
| Renk: | Siyah | Birlikte Verilen Aksesuarlar: | Hidrofil Direk, Ön Kanat, Arka Kanat, gövde |
| Direk uzunluğu: | 60-90cm | Kanat açıklığı: | 102 cm / 40 inç |
| Ürün adı: | Sörf Deniz Otobüsü | Modeli: | ONS1020 |
| Arka kanat malzemesi: | Karbon Elyaf | Ön kanat malzemesi: | Karbon Elyaf |
| Ödeme Koşulları: | Sörf, Folyo Sörfü | ||
| Vurgulamak |
102cm karbon hidrofoil ön kanadı,Kitesurf hidrofoil aksesuarı,102cm kanat sörf folyo aksesuarı |
||
Ürün Tanımı
| Fırsat | Göller ve Nehirler |
|---|---|
| Uyumlu İnsanlar | Unisex |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Marka Adı | GY |
| Model Numarası | ONS 1020 |
| Aksesuarlar | Ön kanat |
| Malzeme | Karbon Fiber |
| Renk | Siyah |
| MOQ | 1 adet |
| Teslim Zamanı | 3-7 gün |
| Özellik | Düzgün |
| Tasarım | OEM Özel |
| KORUŞ | 250 mm |
|---|---|
| Gerçek alan | 2051 cm kare / 318 inç kare |
| İLGİ | 102 cm / 40 inç |
| PROJEKLENDİRİLEN alan | 2013 kare cm / 312 kare inç |
| Hacim | 4161 santimetre / 254 santimetre |
- Rıhtım başlıyor.
- Pompalama
- En küçük SURF
- Yavaş hız Uyan
- Büyük adam SUP/SURF
- Rüzgârın altında

Ürün Özellikleri
ONG 1020 HM Karbon Su Sporları Hydrofoil Kitesurf için ön kanat aksesuarı Kanat sörf folyo ONG 1020 Yüksek Performanslı Karbon Kanatlar Su Sporları Hidrofoil Kitesurf için ön kanat aksesuarı kanat tahtası ve sörf folyoları Fırsat Göller ve Nehirler Uyumlu İnsanlar Unisex Doğum yeri Guangdong, Çin ...
AXIS SURGE Foils 890 Carbon Hydrofoil wing for Wing foilers, Para-wingers and kite foilers
AXIS SURGE Foils 890 Carbon Hydrofoil wing for Wing foilers, Para-wingers and kite foilers I. Core Features The AXIS SURGE 890 is a high-modulus carbon fiber surfing hydrofoil with a wingspan of 890mm, an area of approximately 1290cm², and an aspect ratio of 9.5. Its geometry has been redesigned specifically for surfing-style hydrofoils, emphasizing both gliding and skidding capabilities, completely overcoming the traditional hydrofoil's limitation of "only one can perform.
Tırkma Hidrofoil Wing ART V2 819 Offshore Sular Açık Okyanus Dalga Sürüş Hızlı kaydırma ve duyarlı dönüş kontrolü için Karbon folyo
ART V2 819 karbon deniz otobüsü sistemi, yüksek hız ve verimlilik için üretilmiştir. Yüksek görünüşlü tasarımı hızlı hızlanma, uzun süzülme ve hassas kontrol sunarak sörf, kanat ve rüzgar yönündeki folyo seanslarında ileri düzey sürücüler için idealdir.
BSC 810 Karbon Hidrofoil Sistemi Sörf Foil Stabil Kaldırma Kanat Foil Tam Set
BSC 810 karbon hidrofoil sistemi, güçlü kaldırma ve yumuşak süzülme özellikleriyle dengeli, kontrolü kolay bir kurulum arayan sürücüler için tasarlanmıştır. Yeni başlayanlar ve ilerlemeyi sürdüren sürücüler için ideal olup sörf, kanat ve puda zahmetsiz kalkış, güvenilir denge ve tutarlı performans sunar
BSC 740 Karbon Fiber Folyo Kanat Yumuşak Kayma Hidrofoil Sörf Pompası Kanat Yüksek verimlilik
Sorunsuz ve dengeli deniz otobüsü sürüşü için tasarlanan BSC 740, kolayca kalkış yapmanıza, kontrolü elinizde tutmanıza ve su üzerinde daha uzun seansların keyfini çıkarmanıza yardımcı olur. Öğrenme, ilerleme ve günlük folyo kullanımı için güvenilir, çok yönlü bir seçim.
Lütfen aşağıdaki çevrimiçi soruşturma iletişim formumuzu kullanın. Eğer herhangi bir sorunuz varsa, ekibimiz size en kısa sürede geri dönecektir.